O nas

„Pańska Góra” to nazwa Hotelu***, który powstał w 2003roku w Jaworznie u podnóża wzniesienia o tej samej nazwie. Od początku swego istnienia „Pańska Góra” znana jest jako miejsce, gdzie każdy podróżny oraz mieszkaniec Jaworzna może smacznie i obficie zjeść potrawy kuchni polskiej i europejskiej. Nasza wykwalifikowana i pełna pomysłów kadra kucharska nieustannie dba o jakość i smak serwowanych dań. Organizujemy przyjęcia, wesela, spotkania okolicznościowe, na których podajemy wyłącznie potrawy i wypieki z naszej kuchni.

Od 2018 roku jedną z naszych pasji stało się tworzenie receptur i wyrabianie wyjątkowej jakości wędlin. Zachęceni pozytywnymi opiniami Klientów zbudowaliśmy własną wędzarnię wraz z piecem chlebowym, opalanym drewnem. Nasi Goście codziennie mogą poczuć niezwykły aromat palonego drewna bukowego i drzew owocowych.

Do produkcji naszych wędlin używamy mięs najlepszego gatunku, często sami rozbieramy tusze, aby wyselekcjonować najlepszą jakość produktu. Zdanie naszych Klientów jest dla nas równie ważne. Dzięki zebranym opiniom i rosnącemu doświadczeniu udało nam się opracować unikalne receptury na produkcję wędlin. Do produkcji używamy tylko i wyłącznie naturalnych przypraw i soli peklującej – nie korzystamy z polepszaczy smaku, nie nastrzykujemy mięsa, aby ważyło więcej. Nasze wyroby nie zawierają glutenu i konserwantów.

Nie jesteśmy wielkim zakładem produkcyjnym, ani fabryką wędlin. Każda nasza wędlina wytwarzana jest ręcznie, ze składników wiadomego pochodzenia, z należytą dbałością i kontrolą jakości. Dlatego nie produkujemy setek szynek i dziesiątek kilogramów kiełbas na raz. Nasza metoda to produkcja niskoilościowa, ale zawsze na świeżo przygotowana i wędzona. To powód, że na nasze wyroby trzeba czekać nawet 5 dni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl